TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

NOSNÝ SYSTÉM:

Monolitická železobetónová stenová konštrukcia z priečnych aj pozdĺžnych nosných stien hrúbky 200mm s monolitickými stropnými železobetónovými doskami hrúbky 250mm.

FASÁDA A ZATEPLENIE:

Vonkajšia omietka Baumit silikónová prefarbená v bielej farbe s kontaktným zatepľovacím systémom z minerálnej vlny hrúbky 150mm.

ZÁBRADLIA:

Konštrukcia balkónov pozinkovaná oceľ so žltým ochranným náterom. Výplň balkónov je hliníkový panel s ornamentom prefarbený v žltej farbe.

VYKUROVANIE A OHREV TUV:

Vykurovanie a ohrev TUV zabezpečuje plynová kotolňa na 9.NP s dvoma VIESSMANN kondenzačnými kotlami a 1000L zásobníkom na TUV.

VSTUPNÉ DVERE:

Vstup do objektu: hliníkové dvere so zasklenou stenou opatrené magnetickým zámkom na čip.

Vstup do bytu: drevené plné protipožiarne bezpečnostné dvere bielej farby s oceľovou zárubňou.

PARKOVACIE BOXY:

Na 1.NP v exteriérovej časti sú parkovacie státia vyspádované do odtokového žľabu s povrchovou polyuretánovou úpravou (Sika).

Na 1.PP sú umiestnené garážové státia so vstupnou garážovou bránou na diaľkové ovládanie. Parkovacie státia vyspádované do odtokového žľabu s povrchovou polyuretánovou úpravou (Sika).

VÝPLNE OTVOROV:

Na 2-7.NP sa nachádzajú plastové profily okien a dverí s izolačným trojsklom, 3 tesnenia v ráme, otváravo-sklopné.  V hornej časti rámu sa nachádza prevetrávacia prívodná štrbina. Farba profilov biela. Typ profilov Aluplast od firmy KBE.

Na 8.NP sa nachádzajú plastové profily okien a hliníkové zasklené steny s izolačným trojsklom. Okná sú otváravo-sklopné. Hliníkové zasklené steny sú portálové posuvné s výklopnou funkciou od firmy Herplast.

PIVNIČNÉ SKLADY:

Nachádzajú sa na 1.PP, z tehlového muriva 125mm, omietnuté a premaľované na bielo, podlaha liata epoxidová. Zabezpečené sú oceľovými protipožiarnymi dverami so zámkom od firmy ASSA ABLOY (Hasil).

Na poschodiach 2-7.NP sa nachádzajú dve kobky na chodbe so samostatnými vstupmi, opatrené oceľovými uzamykateľnými protipožiarnymi dverami od firmy ASSA ABLOY (Hasil).